O nás

Jsme skupinka mladých lidí, kterým vadí přebytečné plasty končící v oceánech, znečišťování pitné vody chemií, mikročástečky plastů v pitné vodě, znečišťování ovzduší kamiony, které chemické výrobky několikrát převážejí. To vše má neblahý vliv na naši přírodu, ale i na lidský organismus.

Výrobky, které prodáváme, neobsahují zeolity, fosfáty, mikročástečky plastů, ani ropu. Všechny výrobky pod vlastní ochrannou značkou výrobce: „Naši planetu jsme nezdědili po svých předcích, ale půjčili jsme si ji od svých dětí“, jsou v přírodě odbouratelné v řádech několika hodin až maximálně 5 dnů a nejsou škodlivé ani pro lidský organismus.

Prodáváme koncentráty, např. místo jedenácti lahví přijde jedna a každý už si ji doma ředí sám. 11, nebo 1, je velký rozdíl, co se týče plastů a převozu.

Zboží nakupujeme přímo od výrobce a posíláme rovnou k vám. Odpadají tak mezičlánky jako převoz, sklad, skladník, převoz, regálovné, prodavačka a reklamy. Takto ušetřené peníze firma investuje do kvality výrobků.

Nejvíce nás těší, když se za námi vracejí naši zákazníci s díky, že opravdu ušetřili celkem pěkné peníze, nejsou už tak nemocní, vyřešili si spousty exémů, zánětů a jiných zdravotních problémů.

Navíc nově z každé objednávky přispíváme 5,- Kč na výsadbu nových stromů.

Chcete se k nám přidat? Máte dotazy? Chcete jen poradit?

Neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na vás.

 Tým Zdravé Produkty HK J


Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).