LNĚNÝ OLEJ – OMEGA 3

výrobce:
katalogové číslo:5015
EAN:8594036032200
dostupnost: Skladem
cena bez DPH:164,35 Kč

189,00 Kč

 

Je vyroben z vysoce kvalitních semen lnu olejnatého. Vhodný k přípravě studených pokrmů, jako zálivka na saláty, do dresingů a majonéz, do tvarohových pochoutek,  pomazánek atd. Za studena, ručně lisovaný. Obsahuje 55% omega 3, 14% omega 6, 17% omega 9 nenasycených mastných kyselin.= 86% v 250 ml výrobku příznivých omega nenasycených mastných kyselin. ( není totéž jako 86g)


Chraňte před slunečním zářením. Skladujte při teplotě do 20°C. Po otevření nejlépe v lednici.

 

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék. 

 

Z tohoto důvodu žádáme, abyste sami vyhledali informace o produktu, nebo jeho hlavních složkách i v jiných zdrojích. Sami pak nejlépe můžete rozhodnout, co pro vás je a není vhodné. Zde se nejedná o zdravotní tvrzení, ale pouze o informativní sdělení.smiley

 

 Doporučujeme četbu zajímavé knihy: Dr. Johanna Budwig -  Lněný olej účinná pomoc proti arterioskleróze, infarktu a rakovině.

 

 

https://www.zdraveproduktyhk.cz/