L02 - šampon proti lupům

výrobce:
katalogové číslo:1411
EAN:
dostupnost: Skladem
cena bez DPH:127,27 Kč

154,00 Kč

 

Co to jsou lupy a co nejsou lupy? 

  1. suchá pokožka hlavy 
  2. přemnožení kvasinek rodu Malassezia furfur

 

V prvním případě kdy dojde k vysušení pokožky hlavy, se suchá, nevyživená kůže odlupuje a je milně pokládána za lupy. V takovém případě pak nefungují šampony proti lupům ( neměli by). A nebo fungují, ale dotyčný je musí používat stále. Lupy to totiž nejsou.

 

V druhém případě kdy dojde k přemnožení kvasinek rodu Malassezia furfur je na místě použít šampon proti lupům. A však jen dočastně. Tyto šampony fungují tak, že zabrání kvasinkám v množení, což je po nějaké době v normálu a je třeba vrátit se k normálnímu šamponu. (Je to jako např. s "angínou")

 

Důležité je po umytí GUARANOU  nebo RTÝNOU vlasy VYŽIVIT a poté UZAVŘÍT. Nelupy takto mizí po 1-3 umytích. Teprve pokud lupy přetrvávají, přejděte ke speciálnímu šamponu proti lupům. A však ani tady nezapomeňte vlasy nakonec vyživit a uzavřít. Návrat k normálnímu šamponu se doporučuje zhruba po měsíci. 

 

 

Vlasový šampon obsahuje přírodní účinné látky, které posilují odolnost vlasové pokožky vůči vlivům vnějšího prostředí. Po použití jsou vlasy lesklé a bez lupů. Dále obsahuje složky chránící barvu vlasů, zlepšuje rozčesatelnost, zvětšuje objem vlasů a snižuje jejich létavost.

 

Návod k použití:
Standardním způsobem vlasy umyjte. Dále postup zopakujte, nechte několik minut působit a opláchněte. Uchovávejte mimo dosah dětí, při pokojové teplotě do 25 °C.

 

Používáním speciálního šamponu L02 získáte:

 

Ingredients:
Aqua, Sodium Coco Sulphate, Cocoamidopropyl Betaine, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Sodium Caproyl/Lauroyl Lactylate, Triethyl Citrate, Hydroxypropyl Oxidized Starch PG-Trimonium Chloride, Starch Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Lactate, Sodium Chloride, Urea, Lactic Acid, Glycerin, Parfum, Panthenol, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Citric Acid, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonen.

 

 

 

 

https://www.zdraveproduktyhk.cz/